Seat for Heroes - 5. kvalifikační turnaj

Včera večer se odehrál poslední kvalifikační turnaj ze série Seat for Heroes, odkud si vítězný tým odnese 5 000,- Kč! Pojďme si zrekapitulovat průběh včerejšího turnaje.

Semifinále: Finále:  
     
     
     
eEriness 1    
FREEWIN     
     
     
  eEriness 0  
  zone x ENVi ESPORTS 2  
     
    Duel o druhé postupové místo:
Inside Games 0    
zone x ENVi ESPORTS 1   eEriness 0
    Inside Games 2
     

Asi nikdo nečekal, že poslední kvalifikační turnaj vyhraje zone X a.k.a. ENVi ESPORTS a absolutně tak zamotá tabulku. ENVi se tímto vítězstvím dostali na 1. místo a mají tak jistý postup na finále do Prahy, kdežto Inside Games (od začátku favorizovaný tým), skončil na třetím místě a eEriness na druhém. 

Inside Games a eEriness tak museli odehrát rozhodující zápas, který měl zajímavou předehru a hlavně zajímavý vývoj! Podle slov Miloslava Posledního (kapitána Inside Games) se odehrál nejvyrovnanější zápas v krátké historii Heroes of the Storm v ČR.

Na offline akci postupujeme pro spoustu lidí překvapivě z druhého místa. Je to hlavně kvůli tomu, že jsme podcenili zone x na posledním kvalifikačním turnaji. Museli jsem tak hrát dost těžkou a vyrovnanou hru proti eEriness o postup z druhého místa. Byla to jedna z nejvyrovnanějších her na CZ/SK scéně ever a vyšli jsme z ní vítězně a to hlavně díky Jekillovému Nova picku na counter tripple dps combu.

  Tým Body
1. zone x ^ 125 b.
2. Inside Games ˘ 120 b.
3. eEriness = 120 b.
4. Flycom = 55 b.

Vyjádření kapitána ENVi ESPORTS, Davida Halberštáta:

Ahoj! Všichni v týmu jsme rádi, že jsme to dotáhli do vítězného konce. Obzvláště když jsme po minulé kvalifikaci prožili krizovou situaci v týmu, po které jsme si dali pauzu a hráli spolu až další, poslední kvalifikaci. Po nově nabytém klidu přišla největší změna, která nám zajistila vítězství jak proti Inside Games, tak proti eEriness, a ta byla v pickování. Těmito vítězstvími jsme uzavřeli první místo v tabulce a tím pádem budeme hrát finále tuto sobotu v Praze.

 

Sestava vítězného týmu:

Česká Republika David "Davsa" Halberštát
Česká Republika Ondřej "Ezeor" Markovič
Česká Republika Štěpán "Xargonus" Műller
Česká Republika Pavel "Diat" Kudrna
Česká Republika Zdeněk "Vengon" Kotáb

V Praze se tak utkají ENVi ESPORTS proti Inside Games!

Více informací o Seat for Heroes se dozvíš zde.Naposledy upravil/a Shewel 03.06.2015 v 00:33:23.

Chcete si povídat o Heroes of the Storm? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Gregi1337
Michal Gregor

Gregi1337 je autorem 47 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet